KURUMSAL

GÖRGÜLÜ NAKLİYAT; Konyada eşya depolama ve evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Halkımızın eşya depolanması konusundaki problemlere hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunmak için bu hizmete başladık. Firmamız; Eşya depolama, şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat ile mobilya ve eşya asansörü kiralama hizmeti yer almaktadır.

Eşyalarımızı bir depoya yerleştirmek durumunda kaldığımızda tam olarak güvenebileceğimiz ve profesyonel ekipler ile hizmet veren eşya depolama şirketleri ile çalışmak isteriz. Bir eşya depolama hizmetinde depolamanın yanı sıra eşya taşıma aşaması da önemlidir. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde depoya teslimatı yapılması önemlidir.

Eşya depolamada dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise eşyalarınızın depolandığı alanın temizliği ve güvenliğidir. Alınan eşyalar rutubetsiz ve haşeresiz bir alanda muhafaza edilmelidir. Bununla birlikte depolama alanı içerisinde bulunan her eşyanın tek tek listelenmesi zorunludur. Böylece hiç bir eşyanız kaybolmadan depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Taşınma, görev, kurs ve dada farklı nedenlerden dolayı çoğu zaman elinizdeki eşyaları elden çıkarma ihtiyacı doğabilir. Eşyalarınıza geçmişte satın alırken çok fazla masraf ettiyseniz, eşyalarınızın sizin için manevi değeri varsa, sonrasında tekrar kullanmayı ya da değerlendirmeyi düşünüyorsanız ya da satmaya çalışmış ancak henüz uygun bir alıcı bulamadıysanız eşya depolama hizmetinden faydalanmak için doğru kişisiniz demektir.
konya eşya depolama firmaları, konya eşya depolama fiyatları, ev eşyası depolama, eşya depolama hizmeti, ev eşyası depolama fiyatları