<<  Firma Profili

GÖRGÜLÜ NAKLİYAT; Konyada eşya depolama ve evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Hizmet Halkamızın İçinde;

 

Eşya depolama, şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat ile mobilya ve eşya asansörü kiralama hizmeti yer almaktadır.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gereli araç, asansör, ekip ve ekipman sahip olan firmamız, her zaman mutlak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.


Firmamız;

Geçen zaman içinde müşterilerimizin diesel otomotiv yedek parça talep ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli  hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak